Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta


Künefeci levent usta 1970 yılından itibaren  Diyarbakır ’ın geleneksel damak tadı olan kadayıf, Burma kadayıfı ve özel kunefesini  her zaman temiz,  Lezzetli ve kalitesinden ödün vermeden  Siz sayın halkımıza sunarak bugünlere gelmiştir.

Yine Diyarbakır ’da bir ilk olarak odun ateşiyle günlük  kendi mutfağında hazırladığı baklava çeşitlerinide Siz sayın müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Yaptığı her hizmette müşteri memnuniyetini ön planda  Tutarak, siz değerli müşterilerine tüm  şubeleriyle  Hizmet vermekten onur duyar.
Vizyonumuz

- Gelecekte varolmak ancak müşterinin varlığı ile gerçekleşebilir...

- Müşterilerimizin varlığı, kurumsal olarak sürekli gelişme ile sağlanır...

- Sürekli gelişme, çalışmalırımızın emek, bilgi ve katılımları ile gerçekleşebilir...

- Varlığımızı sürekli olarak geliştirerek, mutlu geleceklerde, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte olmak istiyoruz.

 

Misyonumuz- Müşterilierimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli,ekonomik,ve hijyenik ürünleri zamanında üretmek.

- Müşteriler ile işbirliği yaparak üründe ve hizmette mükemmeli yakalamak.

- Müşterilerin her yönüyle vazgeçemediği ve tercih ettiği güvenilir bir marka olmak.

- Kalite sistemimizi gelişen teknoloji şartlarına uygun bir şekilde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

- Tedarikçilerimizi hizmet kalitemizi artıracak şekilde seçmek.

- Müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarda açık iletişim kanalları oluşturmak.

- En üst düzeyde rekabet ortamı sağlayan teknolojiyi yakından takip eden araç,gereç, ve sistemler yardımıyla gerekli hizmeti vermek.

 
LEVENT USTA 26.10.2016 TARIHINDE SIRKETIMIZE SOSYAL MEDYA UZERINDEN YAPILAN SALDIRININ KASITLI OLDUGUNU DUSUNEREK BU SALDIRIYI KINIYORUZ.47 YILDIR HALKIMIZIN HIZMETINDEYIZ VE HALKIMIZIN DESTEGIYLE HIZMET ETMEYEDE DEVAM EDECEGIZ. VATANDASLARIMIZIN YAPILAN BU SALDIRIYA ITIBAR ETMEMELERINI TEMENNI EDER SAYGILARIMI SUNARIM LEVENT USTA
Tüm hakları saklıdır. © 2019. Künefeci Levent Usta. Dizayn www.2aajans.com
Ofis Şubesi : 0 (412) 223 45 46